ASMİRA GROUP

1977’den günümüze uluslararası çözümler

Asmira Group, 1977 yılından bu yana edindiği deneyim ve hizmet anlayışını yeni bir bakış açısıyla buluşturan; Ege’de doğup, büyüyüp “Tüm Avrupa kıyılarında yerel bir marka olma” vizyonu ile yol alan bir gruptur.

Kuruluş temellerinde yer alan temel yeteneklerini ve geleneksel iş yapış biçimlerini, inovatif yöntemlerle geliştiren ve yerel/uluslararası iş birliklerine devam eden Asmira Group; daha fazla noktada, daha fazla müşteriye ulaşarak üstün hizmet anlayışı ile faaliyetlerine devam etmektedir. İnovasyon yeteneklerini geliştirerek firma içi süreçlerde en etkin şekilde kullanmayı başaran Asmira, insana yaptığı yatırım ve insana verdiği hizmet ile tüm iş felsefesinin temeline “insan” unsuru ile değer yaratmayı koymuştur.

GRUP ŞİRKETLERİMİZ

Asmira Marine, 1977 den bu yana Bunker alanında kanıtlanmış tecrübesiyle isim yapmış Asmira Group bünyesinde gelişen denizcilik faaliyetlerine yeni bir açılım getirmek amacıyla 2020 yılında Yat Kiralama işine başlamıştır, üstün kalitede hizmet verdiği Gemi ve Yat Yakıt İkmalleri ile Yat Kiralama yanısıra Marine Akaryakıt İstasyonculuğu ve Tekne Bakım & Onarım hizmetlerini sunarak deneyimini ve kalite odaklı iş uygulamalarını farklı yatçılık dallarında kullanmaya ve geliştirmeye devam etmektedir. 

Kuruluşlarından bugüne kadar Asmira Petrol ve Asmira Lojistik isimleri altında faaliyet göstermekte olan iki grup firması, Asmira Energy adı altında birleşerek faaliyetlerine devam etmektedir. Asmira Energy akaryakıt sektöründe; Akaryakıt İstasyon Yönetimi, Toptan Akaryakıt Satışı, Toptan Madeni Yağ Satışı, Taşıt Tanıma Sistemi, Akaryakıt Taşımacılığı ve İkmali gibi farklı alanlarda faaliyet göstermektedir. 

Asmira Group’un küresel operasyonları çerçevesinde kurulan Miraka şirketi, gemi ve yat yakıt ikmalleri alanında alıcı ve satıcıyı buluşturan trader pozisyonunda konumlanmaktadır. Müşteri beklentilerinin üzerine çıkma hedefiyle alıcı ve satıcıyı bir araya getiren Miraka, her iki tarafın da çıkarlarını gözeterek değer yaratmayı amaçlayan Miraka aynı zamanda Petro-Kimya kargo ticareti alanında da faaliyetlerine başlamıştır.

Geniş hizmet ağı, güçlü ve genç filosuyla TackLog, Türkiye genelinde müşteri ihtiyaçlarına göre tüm bölgelere taşımacılık hizmetleri sağlamaktadır. Aynı zamanda depolama ve dağıtım hizmetleri kapsamında dağıtılacak yüklerin geçici depolamasını sağlayarak müşterilerinin talep ettiği şartlarda dağıtım sağlamaktadır. Tüm depolama ve dağıtım süreçleri ilgili mevzuatlara uygun yapılmaktadır.

ASMİRA'DA KARİYER

Asmira Group olarak, bir işletmenin en değerli sermayesinin insan olduğunu bilerek, işletmenin hedefleri ve başarıya ulaşarak değer yaratabilmesi arasındaki köprüyü insanın emeğinin inşa ettiğinin bilincindeyiz.

Bu nedenledir ki, aynı hedef etrafında bir araya toplanmış ve amaç birliği edinmiş farklı kültür, dil, din, ırk, cinsiyet, cinsel kimlik, yaş ve altyapıdaki insanları büyük bir saygı ile benimseyip, çok sesliliğin evrenselliğine inanıyoruz.

DETAYLAR +