ASMİRA ENERGY

AKARYAKIT TAŞIMACILIĞI VE İKMALİ

Akaryakıt taşımacılığındaki yarım asra yaklaşan tecrübe ve güvenilirliği ile günden güne güçlenen Asmira Energy; yat, gemi ve kara ikmal noktalarındaki hizmetlerini, mevzuatlara uygun en yeni tüm önlemler alınarak “güvenli ve kaliteli operasyon” temelinde sağlamaktadır. Özel eğitimli personeli, deneyimli sürücü kadrosu ve yüksek teknolojiye sahip deniz ve kara tanker filolarıyla müşterilerine Avrupa standartlarında “güvenli hizmet” sunmaktadır.

Günlük trucking raporları ile araçların yakın takibi sağlanarak paydaşlarımıza en üst düzeyde alınmış emniyet tedbirleri ile hatasız hizmet verilmektedir. Dakikada 800 litre ikmal yapabilen; çapraz bağlantılarla 1.200 litre kapasiteye çıkabilen özel pompaları ve özel üretim teknik donanıma sahip tır filosu ile kesintisiz hizmet sağlamaktadır.

Aliağa’daki İrtibat Ofisi ve yüksek teknoloji ile donatılmış Menemen Ulukent Tır Garajı ise bu bölgede faaliyet gösteren tüm akaryakıt terminallerine en kısa sürede ulaşmayı sağlamaktadır.

Hizmet ağını ve kalitesini sürekli geliştirme felsefesiyle düzenleyen Asmira Energy, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda proje bazlı, verimlilik yaratan “butik destek hizmetleri” kurgulayarak ve sürekli gelişmekte olan iş modellerine hızla adaptasyon sağlayarak, değişen teknoloji ve güncel trendleri süreç ve operasyonlarında uygulamaktadır. Müşterilerinin güvenilir çözüm ortağı olmaya, dün olduğu gibi bugün de devam etmektedir.

Akaryakıt Taşımacılığı ve İkmali

Sizi Arayalım

Asmira Energy hizmet alanlarında merak ettiğiniz tüm konular için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.